Obsługa firm

Kompleksowa obsługa informatyczna dla Twojej firmy

Posiadasz w swoim biurze kilka komputerów, drukarki, skanery i inne sprzęty? Jak wiesz, wymagają one cyklicznej konserwacji, aktualizowania i bieżących napraw, aby zawsze działały niezawodnie i były w pełni gotowe do pracy. Wiesz, że ktoś musi się tym zająć, ale Ty zwyczajnie nie masz do tego głowy, ani czasu.

Jeśli tak jest, to jestem tu, żeby Ci w tym pomóc! To właśnie dla Ciebie oferuję moją obsługę informatyczną dla firm w Szczecinie. Twoje komputery i wszystko co z nimi związane będą w dobrych rękach!

Zakres usług IT dla firm

Czyszczenie i konserwacja

Dbanie o czystość i sprawne działanie systemu operacyjnego. Usuwanie niepotrzebnych plików i niechcianych programów.

Aktualizacje oprogramowania

Aktualizowanie na bieżąco wszystkich potrzebnych programów i sterowników, a także oprogramowania w drukarkach czy skanerach.

Obsługa urządzeń peryferyjnych

Zwracanie uwagi na poprawność działania sprzętów zewnętrznych, takich jak drukarki, monitory, klawiatury czy urządzenia sieciowe.

Wdrażanie nowych stanowisk pracy

Instalacja systemu na nowym komputerze lub laptopie oraz pełna konfiguracja programów na potrzeby działania w firmie.

Podstawowa
konfiguracja sieci

Utworzenie środowiska sieciowego do wymiany danych wewnątrz firmy, konfiguracja routera, access pointów oraz sieci LAN i Wi-Fi.

Rozwiązywanie bieżących problemów

Podczas godzin pracy w danej firmie, dostępność dla wszystkich pracowników w celu rozwiązywania na bieżąco powstałych problemów.

… i wiele innych technicznych usług dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

Elastyczne formy współpracy

Współpraca stała

Współpraca stała na podstawie umowy. Dogadujemy warunki współpracy, podpisujemy umowę i działamy, tak żeby wszystkie urządzenia w Twojej firmie, chodziły jak w szwajcarskim zegarku.

  • Cykliczna obecność w firmie
  • Stały nadzór nad urządzeniami
  • Szybka reakcja w sytuacjach awaryjnych
  • Stałe rozliczenia w cyklu miesięcznym

Współpraca zleceniowa

Wybierz współpracę na zasadzie zleceń, jeśli nie potrzebujesz stałej opieki nad sprzętem komputerowym w Twojej firmie, a jedynie doraźnej pomocy z konkretnymi problemami.

  • Pomoc informatyczne w razie potrzeby
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pomocy zdalnej
  • Rozliczenie od razu po realizacji zlecenia

Zadbaj o sprzęt komputerowy w Twojej firmie już dziś!

Ile to kosztuje? Jak wygląda współpraca?

Z racji indywidualnych potrzeb każdego Klienta, nie jestem w stanie podać dokładnego cennika moich usług. Wiele zmiennych, np. ilość komputerów w firmie czy złożoność infrastruktury informatycznej, determinuje cenę końcową poszczególnych usług.

Dlatego, jeśli intersują się wyżej wymienione usługi, najlepiej będzie jak się ze mną skontakujesz w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.
A że potrafię być elastyczny, napewno się dogadamy 🙂

Zapytaj o wycenę i inne szczegóły